Drewniane meble z pasji

Jesteśmy grupą młodych osób, których połączyła wspólna pasja do pracy z drewnem.
Chcemy wykorzystać nasze nowatorskie i świeże podejście do pracy z drewnem, zachowując jego tradycyjny charakter.

Naszym celem jest stworzenie i prowadzenie marki, która wyznaczy nową jakość usług stolarskich w Polsce i na świecie.

Przede wszystkim Jakość.

Największy nacisk kładziemy na jakość naszych produktów: począwszy od doboru materiałów, przez staranną obróbkę, aż po wykończenie. Zarówno lity dąb, jak i fornir, zanim zostaną użyte w naszej pracowni przechodzą drobiazgową selekcję. Szuflady montowane są na prowadnicach z cichym domykiem renomowanej marki Blum®. Do zabezpieczenia naszych mebli używamy wyłącznie najwyżej jakość atestowanego i nietoksycznego lakieru.

Drewno to szlachetny materiał dlatego zasługuje na wyjątkowe traktowanie.

Minimalizm i funkcjonalność.

Postawiliśmy sobie za cel projektowanie mebli pięknych, minimalistycznych, jednocześnie praktycznych.

Kolekcje mebli które stale wprowadzamy charakteryzują się prostym, nowoczesnym designem w połączeniu z klasycznym charakterem drewna. Najbliższe naszemu sercu są style: skandynawski, japandi, loftowy, industrialny. Łączą one w sobie piękny prosty design z praktycznym wykorzystaniem.

W ustolarzy projektując meble stawiamy na: design, minimalizm, funkcjonalność.

Biurko skandynawskie Lea z dwiema białymi szufladami, dębowe, drewniane, nowoczesne w stylu skandynawskim
O Nas

Zawsze do pomocy.

Wybór materiału, dopasowanie wysokości czy kwestia użytkowania mebli może rodzić wiele pytań. Ale warto jest je zadawać ponieważ meble drewniane to meble na lata, dlatego warto jest wiedzieć o nich jak najwięcej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, odpowiemy na wszystkie pytanie i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Bardzo zależny na ma dobrym kontakcie z naszymi Klientami, dlatego nie wahajcie się Państwo ani chwili – dzwońcie, piszcie – jesteśmy do dyspozycji.

Jesteśmy pod telefonem lub oddzwaniamy a na wiadomości odpowiadamy szybko (do 24h).

O Nas

Kochamy drewno.

Pomysł na ustolarzy zrodził się stąd że jako zespół wszyscy kochamy materiał jakim jest drewno. Jest ciepły, wspaniale pachnie i stwarza nieograniczone możliwości tworzenia pięknych rzeczy.

Jednocześnie jeśli wykorzystujemy ten piękny materiał, w poszanowaniu dla środowiska chcemy to zrekompemstwoać. Zobowiązaliśmy się aby z każdego zamówienia przekazać pieniądze na fundację która sadzi drzewa.

Wtym roku planujemy sami, jako zespół ustolarzy posadzić 1 000 drzew.

1 zamówienie = posadzenie co najmniej 1 drzewa